-45%

Планшет Huion Inspiroy Frego S (L310), черный, 5080 lpi, bloetooth 5.0
7 071 ₴
3 854 ₴
- В наличии
- Код: 140036
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Inspiroy Frego має мінімалістичний дизайн без фізичних клавіш швидкого доступу, забезпечуючи гладке та чисте полотно для малювання. Космічно-чорний колір може поєднуватися з різними робочими просторами, не створюючи візуальних перешкод.

Ключові особливості планшета Huion Inspiroy Frego S
- Довговічні, гнучко з'єднані. Inspiroy Frego можна підключити до ПК або ноутбуків, смартфонів та планшетів через Bluetooth. Крім того, він має потужний акумулятор, який повністю заряджається за 2,5 години, забезпечуючи до 24 годин роботи. Примітка: Ви можете підключити Inspiroy Frego до комп'ютера за допомогою USB-кабелю для тривалого використання. Однак, при підключенні до мобільних пристроїв підтримується лише Bluetooth.
Артикул производителя: L310
id mcrtr-294753
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huion |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Вес | 280 г |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діагональ | 7.4" |
| Количество клавиш | 2 |
| Роздільна здатність LPI | 5080 |
| Разрешение экрана | 5080 lpi |
| Розміри | 220 x 165.7 x 8 мм |
| Розміри робочої поверхні | 160x100 мм |
| Совместимость | Android, Mac OS, Chrome OS, iOS, Windows |
| Тип | Планшет |
| Тип бездротового підключення | Bluetooth |
| Тип подключения | Комбінований |
| Формат | А5+ |
Информация для заказа
- Цена: 3 854 ₴


