-1%

Монитор 16.1' Arzopa G1 Game (Z1RC), черный, WLED, IPS, 2560x1600, 16:9, 5 мс, 144 Гц, 250 кд/м?, 1200:1, 85°/85°, 2xType-C/
9 833 ₴
9 767 ₴
- В наличии
- Код: 140056
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Портативний монітор ARZOPA, виготовлений із високоякісних і міцних металевих матеріалів. Монітор із вбудованою підставкою можна легко налаштувати під бажаний кут огляду.
Ключові особливості портативного монітора Arzopa G1 Game (Z1RC)
- Чудовий дисплей 2,5K QHD. З роздільною здатністю 2,5K QHD при роздільній здатності 2560x1600 пікселів зображення чіткіше та індивідуальніше, пікселі непомітні. Чудово підходить для створення контенту або перегляду потокового медіа.
- Найкращий компаньйон для ноутбука. Розширте свій екран в офісі, вдома чи в дорозі за допомогою цього зручного компактного дисплея. Зручно розташуйте монітор ліворуч, праворуч або позаду ноутбука. Подвійні порти USB-C з кожного боку забезпечують універсальність і кращу портативність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARZOPA |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | miniHDMI |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | немає |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Нет |
| Вага з підставкою | 0.78 кг |
| Встроенные динамики | 2 x 1 Вт |
| Изогнутый экран | Нет |
| Відгук матриці | 5 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 366.4 x 227.8 x 9.4 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | USB |
| Діагональ екрана | 14-17.9" |
| Цвет | Black |
| Цвет рамки | Черный |
| Контрастность | 1200:1 |
| Кути огляду | 85°/85° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Нет |
| Регулювання за висотою | немає |
| Разрешение | 2560 x 1600 |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Тип покрытия экрана | глянцевий |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 9 767 ₴


