
Система рідинного охолодження Zalman Alpha 2 A24, білий (ALPHA2A24білий)
4 801 ₴
4 748 ₴
- В наявності
- Код: 140064
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Zalman Alpha2 A24 — система рідинного охолодження, призначена для підтримки оптимальної температури процесора. Повністю сумісна з останніми процесорами Intel, а також AMD Ryzen, підтримує синхронізацію ARGB з різними материнськими платами.
Alpha2 забезпечує потужне охолодження з низьким рівнем шуму. Оснащена інноваційною конструкцією помпи, яка запобігає перевантаженню шляхом розділення входу та виходу охолоджувальної рідини на два потоки. Крім того, магнітну головку помпи можна вільно обертати на 360˚ відповідно до напрямку трубки та розташування логотипа. Завдяки цьому ви зможете встановити радіатор у різних положеннях.
Спеціально розроблений кільцевий вентилятор Zalman AF120 з лопатями у формі акулячого плавника забезпечує мінімальний опір повітряному потоку, що гарантуватиме мінімальний рівень шуму під час роботи. ШІМ контролює автоматичне регулювання швидкості двох вентиляторів відповідно до рівня шуму навколишнього середовища для оптимальної продуктивності. Також є попереднь
Артикул виробника: ALPHA2A24WHITE
id mcrtr-295117
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1850 г |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | є |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпи | 3-pin |
| Колір | white |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Підсвічування | ARGB |
| Режим керування | PWM/DC |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25 мм |
| Розмір помпи | 73 x 73 x 58 мм |
| Розмір радіатора | 277 x 120 x 27 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | рідинне охолодження |
| Тип підшипника | керамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 120 мм |
| Форм-фактор системи | 240 мм |
| Швидкість обертання вентиляторів | 600-2000 обертів/хв |
- Ціна: 4 748 ₴


