
Система рідинного охолодження Zalman Alpha 2 A36, чорний (ALPHA2A36чорний)
5 577 ₴
5 516 ₴
- В наявності
- Код: 140066
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Zalman Alpha2 A36 Black — це нове покоління системи водяного охолодження, створене для максимальної ефективності та стильного зовнішнього вигляду. Ця модель пропонує унікальний підхід до охолодження вашого процесора, забезпечуючи стабільну роботу навіть у найекстремальніших умовах. Завдяки повній сумісності з новітніми процесорами Intel і AMD, включно з сокетами LGA1700 і AM5, Alpha2 A36 Black забезпечує безшумну роботу і надійне охолодження, незалежно від обраної конфігурації.
Чарівне RGB-підсвічування, вбудоване в головку помпи, привертає увагу і створює унікальну атмосферу у вашому корпусі. Водночас інтуїтивний дисплей температури дає змогу вам завжди бути в курсі стану вашого процесора. Унікальна конструкція помпи з інноваційним водяним потоком запобігає перевантаженню і забезпечує рівномірний розподіл охолоджувальної рідини, мінімізуючи залишковий об’єм і забезпечуючи максимальну ефективність. Zalman Alpha2 A36 Black також оснащена високоефективною мідною базою, яка ефективно зни
Артикул виробника: ALPHA2A36BLACK
id mcrtr-295119
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | є |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпи | 4-pin |
| Колір | Black |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Підсвічування | ARGB |
| Режим керування | PWM |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 26 мм |
| Розмір помпи | 73 x 73 x 57.3 мм |
| Розмір радіатора | 397 x 120 x 27 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | рідинне охолодження |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 120 мм |
| Форм-фактор системи | 120 мм |
| Швидкість обертання вентиляторів | 600-2000 обертів/хв |
- Ціна: 5 516 ₴


