
Корпус Zalman P30 AIR, белый, Mini Tower, без БП, для Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0, макс. CPU - 181 мм / VGA - 392
5 692 ₴
5 019 ₴
- В наличии
- Код: 140071
- +380 (67) 249-48-482ий
Zalman P30 Air — надійний корпус для настільного ПК, що дозволить користувачу самостійно зібрати персональний комп'ютер із бажаною продуктивністю. Корпус виконаний у типорозмірі Mini-Tower, підтримує встановлення материнських плат формфактора micro ATX або ж mini ITX.
Внутрішня конструкція корпусу простора, вона не обмежуватиме ваших фантазій під час вибору начинки, тому ви зможете сміливо втілювати свої креативні ідеї під час збірки. Корпус оснащено прозорою боковою панеллю, яка відкриває огляд системи, дозволяючи контролювати роботу компонентів і прикрашати корпус яскравими деталями.
Дизайн має привабливий вигляд із застосуванням бокового прозорого вікна. До того ж ефектності пристрою додає передня сітчаста панель з трьома 140-міліметровими вентиляторами із яскравою ARGB-підсвіткою, які здатні добре справлятись з охолодженням виробу, тобто запобігають його перегріванню.
Зручно розташовані порти на верхній панелі забезпечують швидкий доступ для підключення периферій
Артикул производителя: P30AIRWHITE
id mcrtr-295125
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 452x235x420 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Цвет | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 181 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 392 мм |
| Місць для вентиляторів | 9 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм / 1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/140 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
- Цена: 5 019 ₴


