-7%

Корпус Zalman i3 NEO ARGB, білий, Mid Tower, без БЖ, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс. CPU - 160 мм /
4 411 ₴
4 082 ₴
- В наявності
- Код: 140073
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус Zalman I3NEO ARGB WHITE для сучасної домашньої або ігрової станції з ARGB підсвічуванням, сумісний з актуальними компонентами.
- У комплекті 4 х 120мм вбудованих вентиляторів з ARGB підсвічуванням.
- Передня та бічна панель із 3мм загартованого скла, відшліфованого по периметру, яка закріплена на петлях.
- Зручний для швидкого доступу до компонентів.
- Корпус укомплектований усіма необхідними деталями для складання та подальшої експлуатації, є стандартні сучасні актуальні інтерфейси та роз'єми.
Артикул виробника: I3NEOARGBWHITE
id mcrtr-295127
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 422x219x484 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Колір | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 355 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 082 ₴


