
IP камера Hikvision 4МП Acusense DS-2CD2143G2-LIS2U (2.8мм), белый, 4Мп, 1/2.9' Progressive Scan CMOS, 2688x1520, H.264, H.265,
6 934 ₴
- В наличии
- Код: 140093
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4МП IP камера Hikvision DS-2CD2143G2-LIS2U (2.8 мм) забезпечує якісне зображення з роздільною здатністю 4 МП. Вона оснащена технологією Acusense, яка використовує глибоке навчання для класифікації людей і транспортних засобів, забезпечуючи точне та ефективне виявлення об’єктів, що рухаються. Система Smart Hybrid Light інтегрує інфрачервоні та білі світла, а також пропонує 4 додаткові режими підсвічування, забезпечуючи чітке зображення у різних умовах освітленості. Вбудовані два мікрофони забезпечують аудіо-контроль у режимі реального часу. Камера забезпечує чітке зображення навіть за сильного фонового освітлення завдяки технології справжнього широкого динамічного діапазону (WDR) з діапазоном 120 дБ. Ефективна технологія стиснення H.265+ допомагає оптимізувати використання простору для зберігання відео. Вона також має клас захисту IP67 від води та пилу та клас захисту від вандалізму IK10, забезпечуючи надійну роботу в різних умовах експлуатації.
Артикул производителя: DS-2CD2143G2-LIS2U (2.8ММ)
id mcrtr-295204
Артикул производителя: DS-2CD2143G2-LIS2U (2.8ММ)
id mcrtr-295204
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 2688X1520 |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | мікрофон |
| Вес | 0.6 кг |
| Габарити | 121.5×97.6 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | є |
| Питание | DC 12В/PoE |
| Применение | Уличное |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | white |
| Корпус | купольний |
| Угол обзора | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г: 104°, В: 57°, Д: 122° |
| Количество мегапикселей | 4 Мп |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/2.9" |
| Оптичний зум | немає |
| Підключення | LAN с PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | є |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Формат відеостиснення | H.264, H.265 |
Информация для заказа
- Цена: 6 934 ₴


