
IP камера Hikvision DS-2CD2421G0-I (C) (2.8мм), белый, 2Мп, 1/2.7', 1920x1080, f=2.8 мм, ИК + PIR до 10 м, LAN с PoE, -10°C ~
4 290 ₴
3 674 ₴
- В наличии
- Код: 140111
- +380 (67) 249-48-482ий
4МП ColorVu IP камера Hikvision DS-2CD2T47G2H-LI (eF) (2.8 мм) black
Вулична камера DS-2CD2T47G2H-LI виконана в міцному циліндричному корпусі з металу із захистом IP67, що гарантує повну герметичність і захищає пристрій від пилу та вологи. Усередині корпусу розміщені слот для карти пам'яті microSD об'ємом до 512 ГБ і кнопка для скидання налаштувань до заводських параметрів.
Технології та характеристики зображення
Камера оснащена об'єктивом з фіксованою фокусною відстанню 2.8 мм, що надає кут огляду в 104°, який охоплює значну територію. Використовується 1/1.8-дюймова матриця Progressive CMOS з роздільною здатністю 4 Мп (2688 x 1520), здатна записувати відео з частотою до 25 кадрів за секунду. Технологія ColorVu і світлодіодне підсвічування забезпечують яскраві та чіткі кольорові зображення навіть у нічний час на відстані до 60 метрів.
Інтелектуальні функції
Підтримка стандартів стиснення H.265, H.264, H.264+ і H.265+ дає змогу мінімізу
Артикул производителя: DS-2CD2421G0-I (C) (2.8ММ)
id mcrtr-295359
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Аудіо | мікрофон |
| Вес | 0.12 кг |
| Габарити | 103х64х33 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | є |
| Питание | DC 12В |
| Применение | в приміщенні |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет | white |
| Корпус | кубічний |
| Угол обзора | 121° і більше |
| Кути огляду | Г: 113.4°, В: 59.8°, Д: 135.6° |
| Количество мегапикселей | 2 Мп |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" |
| Оптичний зум | немає |
| Підключення | LAN с PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | є |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Формат відеостиснення | H.264, H.265 |
- Цена: 3 674 ₴


