
Камера HDCVI Dahua DH-HAC-HDW1500TP-IL-A (2.8мм), білий, 2880x1620, 5 Мп, f=2.8 мм CMOS, ІЧ + видиме світло до 40 м, мікрофон,
2 987 ₴
2 913 ₴
- В наявності
- Код: 140116
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Камера з інтелектуальним механізмом подвійного освітлення – це високотехнологічний пристрій спостереження, призначений для отримання чіткого та яскравого зображення за різних умов освітлення. Ця камера оснащена передовими функціями, які роблять її ідеальним рішенням для спостереження за об’єктами, які потребують високого рівня безпеки.
Однією з ключових особливостей цієї камери є інтелектуальний механізм подвійного підсвічування. Цей механізм призначений для автоматичного увімкнення білого світла, коли функція захисту периметра/SMD Plus камери AI XVR виявляє мету в зоні дії правил. Завдяки цьому камера здатна отримувати чіткі та яскраві зображення цілі навіть в умовах недостатнього освітлення. Як тільки ціль залишає зону дії правил, камера автоматично перемикається з білого світла на ІЧ-випромінювання. Це дозволяє значно знизити світлове забруднення та забезпечує отримання високоякісних зображень без порушення навколишнього оточення.
У камері також реалізовано пере
Артикул виробника: DH-HAC-HDW1500TP-IL-A (2.8ММ)
id mcrtr-295799
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2880x1620 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Аудіо | мікрофон |
| Вага | 0.47 кг |
| Габарити | 106х93.6 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Живлення | DC 12В |
| Застосування | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Корпус | купольний |
| Кут огляду | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г: 106°; В: 56°; Д: 125° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | CMOS |
| Оптичний зум | немає |
| Підключення | коаксіальний кабель |
| Підтримка microSD | немає |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | HDCVI |
| Тривожний вхід/вихід | є |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Формат відеостиснення | немає |
- Ціна: 2 913 ₴


