
Камера HDCVI Dahua DH-HAC-T2A51P-U, білий, 2880x1620, 5 Мп, f=2.8 мм CMOS, ІЧ підсвічування до 30 м, -40°C ~ +60°C, IP67
2 359 ₴
1 919 ₴
- В наявності
- Код: 140118
- +380 (67) 249-48-482ий номер
5МП HDCVI камера Dahua DH-HAC-T2A51P-U (2.8 мм) забезпечує максимальну роздільну здатність 5 МП з частотою 25 кадрів за секунду (16:9). Камера оснащена інтелектуальним інфрачервоним підсвічуванням з максимальною дальністю освітлення до 30 м, гарантує якість зображення в умовах низького освітлення. Об’єктив із фіксованою фокусною відстанню 2.8 мм забезпечує широкий кут огляду. Пристрій підтримує перемикання між форматами CVI/CVBS/AHD/TVI, що робить його універсальним для різних систем відеоспостереження. Камера має захист IP67 та живлення 12 VDC, ці фактори дозволяють використовувати камеру у різних погодних умовах.
Артикул виробника: DH-HAC-T2A51P-U
id mcrtr-295848
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2880x1620 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | немає |
| Вага | 0.3 кг |
| Габарити | 94х78 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Живлення | DC 12В |
| Застосування | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Корпус | купольний |
| Кут огляду | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г: 106°; В: 56°; Д: 125° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | CMOS |
| Оптичний зум | немає |
| Підключення | коаксіальний кабель |
| Підтримка microSD | немає |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | HDCVI |
| Тривожний вхід/вихід | є |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Формат відеостиснення | немає |
- Ціна: 1 919 ₴


