
Корпус Zalman Z9 Iceberg MS, черный, Mid Tower, без БП, для E-ATX / ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 2xUSB 3.0 / 2xUSB 2.0,
6 947 ₴
6 933 ₴
- В наличии
- Код: 140160
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мінімалістичний дизайн
Мінімалістичний дизайн, натхненний льодовиком і його мінімальними лініями.
Бічне загартоване скло преміум-класу
Товста панель із загартованого скла завтовшки 4 мм дає змогу легко переглядати внутрішні компоненти комп'ютера. Бічна панель із загартованого скла захищена бортиком, завдяки якому панель із загартованого скла не вислизне з правильного положення під час установлення та зняття.
Верхній знімний передній пиловий фільтр
Міцні пилові фільтри, що легко очищаються, запобігають потраплянню пилу.
Максимальний повітряний потік і вентиляція
Попередньо встановлені 140-мм вентилятори ARGB і оптимізована вентиляція забезпечують швидке відведення тепла в корпусі.
Освітіть свій комп'ютер за допомогою декількох під'єднань
Артикул производителя: Z9ICEBERGMSBLACK
id mcrtr-296665
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 473x245x496 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 185 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 390 мм |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм / 1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм / 2x200 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/140 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
Информация для заказа
- Цена: 6 933 ₴


