-9%

Кулер для процессора 2E Gaming Air Cool AC120T4 ARGB, черный, алюминий и медные тепловые трубки, 1x120 мм ARGB, для Intel
1 100 ₴
1 000 ₴
- В наличии
- Код: 140183
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 1150, 1155, AM3, AM3+, 1200, 1700, AM5, 1366, 1156, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 120 мм, максимальна частота обертання - 800 об/хв, тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 14.5 dB, роз'єми живлення - 3-pin, 4-pin, підсвітка - ARGB, 4 теплові трубки
Артикул производителя: 2E-AC120T4-ARGB
id mcrtr-297352
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 448 г |
| Высота | 90-99 мм |
| Габарити | 123 x 128 x 98 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 130 Вт |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Подсветка | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 1366 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴


