
Кулер для процесора PcCooler RT400 Digital, чорний, алюміній/мідь, 1x120 мм, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, цифровий
1 419 ₴
- Немає в наявності
- Код: 140185
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Кулер для процесора від компанії PCCooler. Його основне призначення – охолоджувати процесор ПК. Виріб оснащений алюмінієвим радіатором, який допомагає швидше охолодити процесор. RT400 Digital має великі лопаті, які здатні захопити велику кількість повітря.
Цифровий дисплей відображає температуру та показники роботи процесора вашої системи в реальному часі. Високоякісні матеріали, включаючи чотири мідних теплових трубок, створюють потужну виграшну формулу високопродуктивного охолодження.
PCCooler RT400 Digital підтримує широкий спектр роз'ємів для процесорів, що робить його сумісним з багатьма популярними процесорами Intel і AMD. Ви можете використовувати цей кулер для різних платформ і насолоджуватися оптимальним охолодженням.
Кулер має низький рівень шуму, що забезпечує тиху роботу комп'ютера. Це особливо важливо для тих, хто цінує тишу під час роботи або геймінгу і не хоче відриватися від роботи або розваг через шум вентилятора.
Артикул виробника: RT400-BKNWYL-GL
id mcrtr-297416
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Black |
| Висота | 150-159 мм |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Конструкція | баштова |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Матеріал основи | мідь |
| Габарити | 120 x 70 x 152 мм |
| Підключення | 4 pin |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Максимальний TDP | до 235 Вт |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
- Ціна: 1 419 ₴


