-1%

Корпус GameMax Prism, чорний, без БЖ, Mid Tower, для ATX / MicroATX / Mini-ITX, 2xUSB 2.0 / 1xUSB 3.0, макс. CPU - 165 мм / VGA -
4 166 ₴
4 122 ₴
- В наявності
- Код: 140190
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус GameMax Prism, Black (PRISM)
Корпус Gamemax Prism — це преміум Mid-Tower ATX корпус, який поєднує ефективне охолодження та стильний дизайн, роблячи його ідеальним вибором для високопродуктивних комп'ютерних систем.Він розроблений з акцентом на охолодження, пропонуючи безліч варіантів для розміщення вентиляторів і радіаторів. Ця модель має три встановлені 120-мм вентилятори ARGB (два зверху та один ззаду), які забезпечують чудову вентиляцію для стабільної роботи системи.
Передня панель цього корпусу виконана з дзеркальним ефектом "нескінченного простору", створюючи вражаючий вигляд, що привертає увагу та додає унікальний акцент до загального дизайну.
Корпус має функції повного перегляду, що дозволяють демонструвати внутрішні компоненти, підсвітку та надають вражаючий естетичний ефект для глядача.
Gamemax Prism підтримує материнські плати форм-факторів ATX, M-ATX, і ITX, що надає користувачам великий вибір для збир
Артикул виробника: PRISM
id mcrtr-297449
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 380x200x465 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 122 ₴


