-10%

Кулер для процессора GameMax Gamma 90 Digital, белый, алюминий/медь, 1x92 мм ARGB, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, до
1 416 ₴
1 271 ₴
- В наличии
- Код: 140195
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Gamma 90 Digital WH
Повітряний кулер для процесора Gamemax Gamma 90 Digital White Tower, білий колір, чотири термотрубки, підтримка процесорів Intel Gen12, 13 та останніх моделей AMD, світлодіодні ефекти ARGB
- Він також забезпечує максимальну теплову потужність процесора, з якою повинна справлятися система охолодження - 190 Вт? Відображення температури ядра процесора, функція сигналізації про високу температуру.
- 4*6 мм високопродуктивні теплові трубки, виготовлені методом спеченого процесу
- Синхронізований світловий ефект ARGB, інтелектуальний вентилятор з ШІМ-регулюванням температури
- Високий повітряний потік 48,8 кубічних футів за хвилину, гарне розсіювання тепла
- Зміщена конструкція теплових трубок, встановлення без зняття вентилятора, зручніше
- Почорніла вежа, класний вигляд.
Артикул производителя: GAMMA 90 DIGITAL WH
id mcrtr-297570
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | white |
| Вес | 438 г |
| Высота | 130-139 мм |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Конструкция | баштова |
| Подсветка | ARGB |
| Материал основы | мідь |
| Габарити | 95 x 92 x 132 мм |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Максимальний TDP | до 150 Вт |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
Информация для заказа
- Цена: 1 271 ₴


