
Кулер для процессора ID-Cooling DK-19 PWM, алюминий, 1x92 мм, 600-2200±10% об/мин, для Intel 1700/1851, гидравлический подшипник,
424 ₴
- Нет в наличии
- Код: 140201
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Кулер для процесора ID-Cooling DK-19 PWM – надійне охолодження, яке дозволить вашому процесору працювати стабільно та ефективно. Цей кулер має низький профіль та компактні розміри, що дозволяє встановити його в обмежених просторах. Він підходить для використання з сокетами i LGA 1700 та має максимальний TDP до 95 Вт.

Ключові особливості кулера ID-Cooling DK-19 PWM
- Ефективне охолодження: Кулер оснащений одним вентилятором діаметром 92 мм, який забезпечує інтенсивне охолодження та відведення тепла з поверхні процесора. Вентилятор має швидкість обертання від 600 до 2200 об./хв. та потоком повітря 45,8 CFM, гарантуючи високу охолоджувальну здатність.
- Низький рівень шуму: Завдяки типу підшипника ко
Артикул производителя: DK-19 PWM
id mcrtr-297731
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 341 г |
| Высота | 50-59 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Цвет | Aluminium Grey |
| Конструкция | Top-Flow |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 95 Вт |
| Материал основы | Алюміній |
| Призначення охолодження | для Intel |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Уровень шума | до 25 дБ |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 424 ₴


