
Видеокарта Radeon RX 7600, Asus, DUAL EVO OC, 8Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/3xDP, 2715/18000 MHz, 8-pin (DUAL-RX7600-O8G-EVO)
18 712 ₴
- Нет в наличии
- Код: 140241
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
ASUS Dual Radeon™ RX 7600 OC Edition із 8 ГБ відеопам’яті GDDR6: надійна відеокарта з ефективним охолодженням
Артикул производителя: DUAL-RX7600-O8G-EVO
id mcrtr-299093
- OC Edition: до 2745 МГц (Boost-частота), до 2340 МГц (ігрова частота)
- Вентилятори Axial-tech мають зменшену втулку, що допомагає посилити тиск повітря в напрямку
- Два кулькових підшипники мають удвічі більший термін служби, ніж традиційні підшипники ковзання
- 2,5-слотовий формфактор гарантує максимальну сумісність та першокласне охолодження
- Безшумний режим роботи за умови низького навантаження.
- Auto-Extreme: автоматизований процес виробництва гарантує надійність
- Панель із нержавіючої сталі володіє відмінними антикорозійними властивостями
- GPU Tweak III: моніторинг і керування всіма параметрами відеокарти
Швидкість та ефективність
Відеокарта Dual Radeon™ RX 7600 ставить на чільне місце зміст, а не форму, пропонуючи вАртикул производителя: DUAL-RX7600-O8G-EVO
id mcrtr-299093
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеопам'ять | 8 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RX 7600 |
| Довжина відеокарти | 230 мм |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість займаних слотів | 3 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 550 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серия | DUAL |
| Тактова частота GPU | 2715 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота памяти | 18000 МГц |
Информация для заказа
- Цена: 18 712 ₴


