
Система рідинного охолодження ID-Cooling DX240 MAX, чорний, Intel: 1851/1700/1200/1151/1150/1155/1156, AMD: AM4/AM5, до 300 Вт, 38
3 938 ₴
3 429 ₴
- В наявності
- Код: 140245
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Як неважко здогадатися з назви, під брендом ID-COOLING виробляють системи охолодження. Вона створює найрізноманітніші рішення — від простих повітряних кулерів для центральних процесорів недорогих офісних систем до складних систем рідинного охолодження, які охоче купують геймери та комп’ютерні ентузіасти. Також ID-COOLING є сертифікованим постачальником для провідних компаній, що виробляють різноманітну обчислювальну техніку.
Бренд створила китайська компанія Shenzhen Wan Jing Hua Technology co., Ltd. Певний час вона працювала над OEM-складанням системи охолодження, потім спробувала налагодити випуск продукції під власною торговою маркою. Найперші напрацювання ID-COOLING були представлені порівняно недавно — 2003 року. Це були процесорні кулери, які зуміли швидко привернути до себе увагу користувачів завдяки високій ефективності та привабливій вартості. За роки існування компанія представила чимало дуже цікавих рішень, їй належить створення деяких унікальних розробок. Віднедавна компанія почала також
Артикул виробника: DX240 MAX
id mcrtr-299231
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | немає |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпи | 3-pin |
| Колір | Black |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Підсвічування | RGB |
| Режим керування | PWM |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25 мм |
| Рівень шуму | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 120 мм |
| Форм-фактор системи | 240 мм |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500-2150 обертів/хв |
- Ціна: 3 429 ₴


