
Колонки 2.0 REAL-EL S-217 черный, 2 x 6 Вт, МДФ, питание от сети 220V, управление спереди
1 404 ₴
1 394 ₴
- В наличии
- Код: 140248
- +380 (67) 249-48-482ий
REAL-EL S-217 — компактність та якість, на яку можна покластися!
Шукаєш акустичну систему для комп’ютера, ноутбука або планшета? Мультимедійна система REAL-EL S-217 — чудовий вибір!
Компактний дизайн колонок дозволяє їм гармонійно вписатися в будь-який інтер’єр, а корпус із MDF забезпечує чіткість та насиченість звучання. Завдяки бічному розташуванню регулятора гучності налаштування звуку стає максимально зручним.
Підключи REAL-EL S-217 до свого пристрою та насолоджуйся комфортом у роботі або відпочинку.
Особливості
Компактний дизайн
Управління гучністю
Матеріал корпусу — дерево (MDF)
Роз’єми для підключення навушників
Артикул производителя: S-217
id mcrtr-299262
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Питание | 220 - 240 В |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Материал корпуса | МДФ, пластик |
| Потужність динаміків | 2 x 6 Вт |
| Пульт | немає |
| Подсветка | немає |
- Цена: 1 394 ₴


