-12%

Кулер для процессора ID-Cooling SE-903-XT черный, алюміній/мідь, Intel: 1851/1700/1200/1151/1150/1155/1156, AMD: AM5/AM4,
929 ₴
818 ₴
- В наличии
- Код: 140256
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключові характеристики ID-Cooling SE-903-XT Black
- Призначення: для процесора;
- Тип підшипника: гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing);
- Матеріал радіатора: алюміній;
- Максимальна швидкість обертання, об/хв: 2200;
- Максимальний рівень шуму (дБ): 25.8;
- Тип роз'єму: 4-pin;
- Розміри вентилятора, мм: 92 х 92 х 25;
- Максимальне TDP (для ЦП і відеокарт): 130 W;
- Підсвічування: відсутнє;
- Повітряний потік: 45.8 CFM
Кулер для процесора ID-Cooling SE-903-XT FRGB забезпечує ефективне охолодження і чорний колір.
Чотири мідні теплові трубки розташовані з оптимальною відстанню для найкращого розподілу тепла. Трубки разом з алюмінієвим радіатором підвищують ефективність тепловідведення (TDP до 130 Вт).
Завдяки PWM-контролю кулер автоматично змінює швидкість вентилятора залежно від температури процесора, що забезпечує ефективне охолодження та зниження рівня шуму за
Артикул производителя: SE-903-XT BLACK
id mcrtr-299299
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 350 г |
| Высота | 120-129 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 3 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 130 Вт |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Уровень шума | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 818 ₴


