-11%

Кулер для процессора ID-Cooling SE-902-SD V3, алюминий/медь, 1x92 мм 3pin, для Intel LGA1851/1700/1200/115X, AMD AMx/FMx, до 100
647 ₴
575 ₴
- В наличии
- Код: 140271
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кулер для процесора ID-Cooling SE-902-SD V3 – модель баштового типу з потужністю 95 Вт, що розсіюється. Пристрій підтримує велику кількість затребуваних сокетів і може використовуватися для охолодження чипсетів фірм Intel та AMD. Відведення тепла забезпечують дві теплові трубки діаметром 6 мм із нікельованим покриттям. В оснащення кулера ID-Cooling SE-902-SD V3 входить вентилятор розміром 92x92 мм зі швидкістю обертання 2000 об/хв, який працює з шумом не більше 23.1 дБ. Для встановлення пристрою на процесор у комплект поставки входить термопаста окремої ємності.
Артикул производителя: SE-902-SD V3
id mcrtr-299680
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 370 г |
| Высота | 120-129 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 2 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 100 Вт |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 3 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Уровень шума | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4, AM3, AM2 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 575 ₴


