
Кулер для процессора ID-Cooling SE-214-XT Plus, Intel: 1851/1700/1200/115x, AMD: AM5/AM4, 124x98x150 мм, 2x120mm 4-pin PWM,
1 336 ₴
979 ₴
- В наличии
- Код: 140273
- +380 (67) 249-48-482ий
Кулер для процесора від надійного виробника ID-Cooling призначений для охолодження процесора персонального комп'ютера. Верхня кришка SE-214-XT Plus, пофарбована в чорний колір, забезпечує елегантний зовнішній вигляд корпусу вашого ПК. А спеціально нахилена конструкція радіатора забезпечує чудову сумісність з усіма материнськими платами.
Два вбудовані вентилятори розміром 120 мм забезпечують максимальний потік повітря для безпрецедентного охолодження. Незважаючи на те, що вентилятори розроблені для високої продуктивності, їх практично не чути на звичайних швидкостях. У тихому режимі максимальний рівень шуму становить усього 15,2 дБ(А), чому сприяють вдосконалені гідравлічні підшипники.
МІКРОХВИЛЬОВИЙ РАДІАТОР
Спеціальна конструкція мікрохвиль на алюмінієвому ребрі забезпечує ще більшу площу розсіювання тепла.
100% СУМІСНІСТЬ ІЗ ПАМ'ЯТТЮ
Спеціальна конструкція похилого радіатора з
Артикул производителя: SE-214-XT PLUS
id mcrtr-299691
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 650 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 200 Вт |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
- Цена: 979 ₴


