
Кулер для процессора ID-Cooling SE-214-XT черный, Intel: 1851/1700/1200/115x, AMD: AM5/AM4, 124?72?151mm, 120mm 4-pin PWM,
1 216 ₴
875 ₴
- В наличии
- Код: 140274
- +380 (67) 249-48-482ий
Кулер для процесора від надійного виробника ID-Cooling призначений для охолодження процесора персонального комп'ютера. Верхня кришка SE-214-XT, пофарбована в чорний колір, забезпечує елегантний зовнішній вигляд корпусу вашого ПК. А спеціально нахилена конструкція радіатора забезпечує чудову сумісність зі всіма материнськими платами.
Вбудований вентилятор розміром 120 мм забезпечує максимальний потік повітря для безпрецедентного охолодження. Попри те, що він розроблений для високої продуктивності, його практично не чути на звичайних швидкостях. У тихому режимі максимальний рівень шуму становить лише 15,2 дБ(А), чому сприяють вдосконалені гідравлічні підшипники.
Артикул производителя: SE-214-XT BLACK
id mcrtr-299693
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 500 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 180 Вт |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2066 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
- Цена: 875 ₴


