
Кулер для процесора ID-Cooling Blitz X4, Intel: 1851/1700/1200/115x, AMD: AM5/AM4, 120×72×152mm, 120mm 4-pin PWM Static RGB,
1 219 ₴
1 072 ₴
- В наявності
- Код: 140275
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Кулер для процесора від надійного виробника ID-Cooling призначений для охолодження компонентів вашої системи. Верхня кришка має світлодіоди, які світяться яскравими кольорами та вдало доповнюють тиху та потужну роботу компонента. Припаяні кінці теплових трубок приховані верхньою кришкою, що дозволяє бездоганно вписати кулер у будь-яку конфігурацію ПК.

Завдяки швидкості повітряного потоку до 64,8 CFM при максимальній швидкості 1500 об/хв. Вентилятор розміром 120 мм з оптимізованою безшумністю забезпечує ідеальний баланс між низьким рівнем шуму, потужним статичним тиском і високим потоком повітря без шкоди для продуктивності. Навіть при 100% швидкості вентилятора загальний рівень шуму становить лише 26,6 дБ(А).
BLITZ X4 оснащений чотирма тепловими трубками діаметром 6 мм, які мають технологію Heat pipe Direct T
Артикул виробника: BLITZ X4
id mcrtr-299701
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 554 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 180 Вт |
| Матеріал основи | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | FRGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
- Ціна: 1 072 ₴


