
Кулер для процессора Arctic Freezer 4U-SP5, алюминий/медь, 2x120 мм, для AMD SP5, высота 145 мм (для серверов 4U) (ACFRE00158A)
3 381 ₴
2 853 ₴
- В наличии
- Код: 140291
- +380 (67) 249-48-482ий
Серверний кулер спеціально розроблений для AMD SP5
Freezer 4U-SP5 спеціально розроблений для процесорів з роз'ємом Socket SP5 та підтримкою EPYC. З максимальним енергоспоживанням всього 6,96 Вт, Freezer 4U-SP5 надзвичайно ефективно охолоджує навіть найпотужніші процесори AMD зі 128 ядрами та TDP 360 Вт.
Компактний дизайн і сумісність з двома роз'ємами
Завдяки оптимізованій монтажній висоті всього 145 мм він підходить як для класичних серверних стійок 4U, так і для більшості споживчих корпусів 4U, доступних на ринку. Freezer 4U має компактну конструкцію з розмірами всього 147 x 124 мм. Це також робить його придатним для встановлення материнських плат з двома роз'ємами. За потреби можна легко змінити напрямок повітряного потоку, просто помінявши вентилятори місцями.
Потужні вентилятори в конфігурації Push-Pull
Встановлені ШІМ-вентилятори мають усі переваги відзначеної нагородами серії P. Розраховані на статичний тиск, ці вентилятори ідеально підходять для морозильної
Артикул производителя: ACFRE00158A
id mcrtr-300022
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1512 г |
| Высота | 140-149 мм |
| Габарити | 124 x 147 x 145 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальное количество оборотов | до 4000 об/хв |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 50 дБ |
| Сумісність з AMD | SP5 |
| Сумісність з Intel | немає |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник кочення |
- Цена: 2 853 ₴


