
Видеокарта GeForce RTX 5070, MSI, INSPIRE 3X OC, 12Gb GDDR7, 192-bit, HDMI/3xDP, 2557/28000 MHz, 16-pin (G5070-12I3C)
46 720 ₴
- Нет в наличии
- Код: 140326
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
ВЕЛИКЕ БАЧЕННЯ, МАЛЕНЬКА ФОРМА
INSPIRE органічно поєднує в собі елегантний, компактний дизайн і передову продуктивність, пропонуючи розширені можливості та забезпечуючи водночас повну сумісність із творчими та професійними збірками.
- Прискорте свою творчість
Інструменти та технології для творців NVIDIA Studio - Покращуйте будь-яке відео за допомогою штучного інтелекту
NVIDIA Broadcast і NVIDIA Encoder дев’ятого покоління - Продуктивність і надійність
Додаток NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio Drivers та Studio Drivers і Studio Drivers - Найкращі технології ігрових дисплеїв
NVIDIA G-SYNC
Компактний дизайн, безмежний творчий потенціал
INSPIRE поєднує в собі малий формфактор і підвищену продуктивність, що робить його ідеальним вибором для творчих професіоналів, які прагнуть
Артикул производителя: G5070-12I3C
id mcrtr-300495
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 12 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5070 |
| Довжина відеокарти | 288 мм |
| Живлення відеокарти | 16-pin |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Кількість займаних слотів | 3 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 650 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серия | INSPIRE |
| Тактова частота GPU | 2557 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота памяти | 28000 МГц |
Информация для заказа
- Цена: 46 720 ₴


