
Зарядная станция DJI Power 1000, Grey, 2200 Вт / 1024 Вт/ч, чистая синусоида, 2xType-C (140 Вт), 2xUSB, 2 x розетки переменного
53 682 ₴
- Нет в наличии
- Код: 140332
- +380 (67) 249-48-482ий
DJI Power 1000 - портативна зарядна станція для різноманітних пристроїв, включаючи батареї дронів DJI. Завдяки функції надшвидкого заряджання DJI Power SDC, відновити заряд акумуляторів деяких дронів DJI можна всього за пів години. Використовуйте три акумулятори для дронів у поєднанні з Power 1000, щоб літати цілий день і прискорювати виконання своїх робочих завдань.
Зарядна станція підтримує режим швидкої зарядки потужністю 1200 Вт і звичайний режим потужністю 600 Вт від мережі. У режимі швидкого заряджання DJI Power 1000 зарядиться від 0 до 80% всього за 50 хвилин, а повністю зарядити його можна за 70 хвилин.
Пристрій оснащений 2 вихідними інтерфейсами USB-C потужністю 140 Вт, 2 портами USB-A, 2 розетками змінного струму, 1 інтерфейсом SDC, 1 SDC Lite, 2 портами з різьбленням 1/4 дюйма та іншими інтерфейсами, які можна під'єднувати до різних типів сонячних панелей, ліній живлення та адаптерів.
Сонячну панель можна під'єднати через адаптер сонячної панелі DJI Power (M
Артикул производителя: CP.DY.00000054.02
id mcrtr-300567
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DJI |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Зарядная станция |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Состояние | Новое |
| Функция ИБП | Да |
| Циклы зарядки | 3000 |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Grey |
| Вес | 12.7 кг |
| Комплектация | зарядна станція з вбудованим акумулятором |
| Дисплей | є |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Габарити | 400x210x270 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Бездротова зарядка | немає |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-C | 2 |
| Віддалене керування | немає |
| LED освітлення | немає |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда (PSW) |
| Ємність зарядної станції | від 0.51 до 1 кВт/год |
| Ємність, Вт/год | 1024 |
| DC вихід | 2 |
| Автомобільний вихід | немає |
| Підтримка сонячних панелей | є |
- Цена: 53 682 ₴


