
Кулер для процессора ID-Cooling FROZN A620 Pro SE , 2x120 мм, 6 тепловых трубок, алюминий/медь, Intel: 1851, 1700, 1200, 115x,
2 913 ₴
2 624 ₴
- В наличии
- Код: 140403
- +380 (67) 249-48-482ий
ID-COOLING Frozn A620 Pro SE — це інноваційний двобаштовий повітряний кулер, створений для ефективного охолодження потужних процесорів, забезпечуючи баланс між продуктивністю, тихою роботою та стильним дизайном.
Кулер оснащений шістьма вдосконаленими 6-міліметровими тепловими трубками, які забезпечують максимальну теплопровідність, передаючи тепло в оптимальні місця на алюмінієвих ребрах. Використання технології проникнення ребер до трубок дозволяє мінімізувати тепловий опір і досягти стабільної роботи навіть під великим навантаженням. Спеціальна конструкція мікрохвильових ребер збільшує площу для розсіювання тепла, що додатково підвищує ефективність охолодження.
Він оснащений 120-мм вентилятором із ШІМ-керуванням, який забезпечує оптимальний баланс між продуктивністю та рівнем шуму. Вентилятор працює з мінімальним рівнем шуму 27.2 дБ навіть на максимальних обертах. Завдяки гідравлічному підшипнику і 5 спеціально розробленим лопатям, вентилятор створює потужний повітряний потік, г
Артикул производителя: FROZN A620 PRO SE
id mcrtr-301328
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1190 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 260 Вт |
| Материал основы | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
- Цена: 2 624 ₴


