-23%

Кулер для процесора Deepcool AK400 DIGITAL PRO, чорний, алюміній/мідь, 1x120 мм, LCD екран, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD
3 025 ₴
2 324 ₴
- В наявності
- Код: 140419
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повітряні охолоджувачі AK DIGITAL стали професійними з їх новою ітерацією. AK400 DIGITAL PRO був модернізований у багатьох аспектах, включаючи багатоточечний екран даних, візуальне попередження про температуру кольорів і технологію теплових трубок CTT 2.0. Дуже гідний крок вперед не тільки в естетиці, але і в якості охолодження.
Артикул виробника: R-AK400-BKAPMN-G
id mcrtr-301568
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 862 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 126 x 97 x 159 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Матеріал основи | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 324 ₴


