
Видеокарта GeForce RTX 4060, Maxsun, Terminator W, 8Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/3xDP, 2460/17000 MHz, 8-pin (MS-GeForce-RTX4060 TRW
21 704 ₴
- Нет в наличии
- Код: 140469
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
GeForce RTX 4060, Maxsun, Terminator W – це потужна відеокарта, створена для геймерів та творчих професіоналів, які прагнуть досягти максимального графічного досвіду. Вона побудована на основі архітектури NVIDIA Ada Lovelace і має неперевершену продуктивність завдяки інноваційним технологіям, таким як DLSS 3 та Ray Tracing. GeForce RTX 4060 забезпечує реалістичні візуальні ефекти, що робить її ідеальною частиною ігрових та мультимедійних ПК.

Особливості відеокарти GeForce RTX 4060, Maxsun, Terminator W
- Нова архітектура NVIDIA Ada Lovelace. Відеокарта, яка побудована на архітектурі Ada Lovelace, працює вдвічі ефективніше, ніж попередні покоління відеокарт від NVIDIA. Вона може обробляти більше завдань (покращена потужність) при меншому спожи
Артикул производителя: MS-GEFORCE-RTX4060 TRW 8G
id mcrtr-302290
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maxsun |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| VIVO (Video In Video Out) | немає |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 8 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 4060 |
| Довжина відеокарти | 250 мм |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість займаних слотів | 2 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | є |
| Рекомендований БЖ | 550 Вт і більше |
| Розгін | немає |
| Серия | Terminator |
| Тактова частота GPU | 1830 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота памяти | 17000 МГц |
Информация для заказа
- Цена: 21 704 ₴


