
Видеокарта Arc B570, Sparkle, GUARDIAN OC, 10Gb GDDR6, 160-bit, HDMI/3xDP, 2660/19000 MHz, 8-pin (SB570G-10GOC)
18 052 ₴
- Нет в наличии
- Код: 140474
- +380 (67) 249-48-482ий
SPARKLE Intel Arc B570 GUARDIAN OC — це компактна, високопродуктивна відеокарта, створена для геймерів і творців, які шукають ідеальний баланс потужності та ефективності. Поєднуючи в собі найсучасніші функції, витончений дизайн і передові технології охолодження, B570 GUARDIAN OC забезпечує виняткову продуктивність у компактному формфакторі. Завдяки своїм потужним можливостям, ця карта є ідеальним вибором для компактних корпусів і користувачів, яким потрібна надійна та стабільна продуктивність без шкоди для стилю.
Неперевершена продуктивність
В основі SPARKLE Intel Arc B570 GUARDIAN OC лежить потужна архітектура Intel Arc, розроблена для забезпечення неперевершеної продуктивності в широкому спектрі застосунків. Незалежно від того, чи граєте ви в ігри, транслюєте потокове відео або працюєте над складними завданнями зі створення контенту, B570 GUARDIAN OC забезпечує швидкість і ефективність, необхідні для того, щоб залишатися на крок попереду.
Ця карта оснащена високою та
Артикул производителя: SB570G-10GOC
id mcrtr-302417
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sparkle |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | ігрові |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Серия | GUARDIAN |
| Частота памяти | 19000 МГц |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 |
| Подсветка | немає |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Тактова частота GPU | 2660 МГц |
| Графічний процесор | B570 |
| Виробник GPU | Intel |
| VIVO (Video In Video Out) | немає |
| HDMI | 1 |
| Розгін | OC |
| VGA | немає |
| Рекомендований БЖ | 600 Вт і більше |
| DVI | немає |
| Type-C | немає |
| Довжина відеокарти | 242 мм |
| Кількість займаних слотів | 2 слота |
| Підтримка VR | немає |
| Відеопам'ять | 10 ГБ |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| Підтримка UHD | 8K |
- Цена: 18 052 ₴


