-18%

Кулер для процесcора ID-Cooling FROZN A410 ARGB, черный, 120 мм, 4 тепловых трубок, алюминий/медь, 500±200 ~ 2000±10% RPM,
2 133 ₴
1 749 ₴
- В наличии
- Код: 140500
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кулер для процесора ID-Cooling FROZN A410 підтримує більшість пристроїв, у тому числі Intel та AMD, і може забезпечити хорошу продуктивність охолодження за низького рівня шуму. Він має 4 теплові трубки та алюмінієвий радіатор. Конструкція доповнена 12-сантиметровим вентилятором з швидкістю обертання, що автоматично регулюється, до 2000 об/хв. Кулер для процесора ID-Cooling FROZN A410 легко встановлюється на різні сокети та має високу сумісність із пам’яттю та іншими компонентами, що робить його відповідним вибором для більшості збірок.
Артикул производителя: FROZN A410 ARGB
id mcrtr-302822
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 734 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Подсветка | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 749 ₴


