-29%

Кулер для процесора ID-Cooling FROZN A410 ARGB білий, 120 мм, 4 теплових трубок, алюміній/мідь, 500±200 ~ 2000±10% RPM, 29.85dB(A)
2 732 ₴
1 943 ₴
- В наявності
- Код: 140501
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулер для процесора ID-Cooling FROZN A410 підтримує більшість пристроїв, у тому числі Intel та AMD, і може забезпечити хорошу продуктивність охолодження за низького рівня шуму. Він має 4 теплові трубки та алюмінієвий радіатор. Конструкція доповнена 12-сантиметровим вентилятором з швидкістю обертання, що автоматично регулюється, до 2000 об/хв. Кулер для процесора ID-Cooling FROZN A410 легко встановлюється на різні сокети та має високу сумісність із пам’яттю та іншими компонентами, що робить його відповідним вибором для більшості збірок.
Артикул виробника: FROZN A410 ARGB WHITE
id mcrtr-302823
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 734 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | white |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Матеріал основи | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 943 ₴


