
Источник бесперебойного питания ProLogix 850 Schuko черный, 800 ВА, 480 Вт, линейно-интерактивный, AVR, 8 розеток (Schuko)
3 150 ₴
- Нет в наличии
- Код: 140516
- +380 (67) 249-48-482ий
Особливості:
- LED-дисплей або LCD-дисплей на вибір
- Мікропроцесорне цифрове керування
- Boost and buck AVR для стабілізації напруги
- Частота автоматичного визначення
- Широкий діапазон вхідної напруги
- Самоперевірка при включенні
- Холодний старт
- Автоматичний перезапуск при відновленні живлення від мережі
- Автоматичне відстеження фази мережі, щоб гарантувати, що вихідна напруга інвертора має ту саму фазу, що й напруга мережі, зменшуючи час передачі та пікові стрибки
- Інтелектуальне керування акумулятором: температурна компенсація акумулятора для продовження терміну служби акумулятора; триступенева зарядка для скорочення часу зарядки
- Захист від короткого замикання, перезаряду / перерозряду батареї, перевантаження, захисту від перенапруги
- Автоматична зарядка в режимі OFF
- Додаткове відключення без навантаження
- Додаткові порти USB і RJ45
- Автоматичне захисне вимкнення: системна сигналізація та автоматичне ввімкнення/в
Артикул производителя: PLP850VA8LED
id mcrtr-303273
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ProLogiX |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Форма выходного напряжения | Аппроксимированная синусоида |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси керування | немає |
| Активна потужність, Вт | 480 |
| Аккумуляторная батарея | вбудована |
| Байпас | немає |
| Вес | 5.5 кг |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Вхідна частота | 50 - 60 Гц |
| Габарити | 205 x 94 x 285 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діапазон вихідної напруги | 220 / 240 В |
| Діапазон вхідної напруги | 162-295 В |
| Захист ліній передачі даних | немає |
| Цвет | Black |
| Кількість розеток Euro(Schuko) | 8 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 / 1 |
| Повна потужність, ВА | 800 ВА |
| Мощность | 480 Вт |
| Підключення додаткових батарей | Нет |
| Уровень шума | до 40 дБ |
| Тип | лінійно-інтерактивний |
| Тип батареи | 12В/9Аг x 1 шт |
| Тип установки | Напольный |
| Тип індикаторів | LED + звукова індикація |
| Функция AVR | є |
| Функція холодного старту | є |
| Функції захисту | від короткого замикання, від перевантаження, від високовольтних стрибків |
| Час заряду батарей | до 8 год |
| Час перемикання на батарею | <8 мс |
| Время работы при полной нагрузке | 2 хв хв |
- Цена: 3 150 ₴


