
Видеокарта GeForce RTX 5070 Ti, Gigabyte, WINDFORCE OC SFF, 16Gb GDDR7, 256-bit, HDMI/3xDP, 2497/28000 MHz, 16-pin
78 215 ₴
71 525 ₴
- В наличии
- Код: 140567
- +380 (67) 249-48-482ий
Відеокарта працює на архітектурі NVIDIA Blackwell Це забезпечує високу ефективність обробки графіки та підтримку технології DLSS 4 для покращення якості зображення в іграх і застосунках.
GeForce RTX 5070 Ti Ця модель використовує потужну архітектуру GeForce RTX 5070 Ti для забезпечення стабільної роботи під високими навантаженнями та чудових результатів у сучасних іграх.
16 ГБ пам’яті GDDR7 Відеокарта оснащена 16 ГБ пам’яті GDDR7 з 256-бітним інтерфейсом, що дозволяє обробляти великі обсяги даних з високою швидкістю та ефективністю.
Система охолодження WINDFORCE Ефективна система охолодження WINDFORCE гарантує оптимальну температуру роботи відеокарти навіть за максимальних навантажень.
Вентилятор Hawk Інноваційний вентилятор Hawk забезпечує ефективне охолодження та низький рівень шуму навіть під час інтенсивної роботи.
Теплопровідний гель серверного класу Використання теплопровідного гелю серверного класу покращує тепловідведення, підтримуючи стабільну роботу
Артикул производителя: GV-N507TWF3OC-16GD
id mcrtr-304224
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5070 Ti |
| Довжина відеокарти | 304 мм |
| Живлення відеокарти | 16-pin |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Кількість займаних слотів | 2 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 750 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серия | WINDFORCE |
| Тактова частота GPU | 2497 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота памяти | 28000 МГц |
- Цена: 71 525 ₴


