
Планшет 11.2" Xiaomi Pad 7 8 / 128Gb серый (VHU5476EU)
19 500 ₴
15 668 ₴
- В наличии
- Код: 140578
- +380 (67) 249-48-482ий
Xiaomi перетворює твої ідеї на реальність
Витончений і функціональний планшет Xiaomi Pad 7 з потужною мобільною платформою Snapdragon 7+ Gen 3 і витривалою батареєю ідеально підійде для вирішення будь-яких завдань, від відпочинку і спілкування до роботи над професійними проєктами. 11.16-дюймовий 3.2К дисплей з підтримкою розширеної колірної гами DCI-Р3 і Dolby Vision допоможе насолоджуватися переглядом відео з високою роздільною здатністю, захопливою грою та інтернет-серфінгом. Потужний звук чотирьох вбудованих динаміків з підтримкою Dolby Atmos і Hi-Res підсилює реальність перегляду. Батарея ємністю 8 850 мА.год + супершвидка зарядка потужністю 45 Вт забезпечують повну свободу використання протягом дня.
Новий вимір реалістичності
11.16-дюймовий 3.2К дисплей із підтримкою DCI-Р3 відтворює понад 68 млн кольорів і відтінків, гарантуючи повне занурення в перегляд. Планшет вирізняється поліпшеними показниками кольоропередачі та контрастності, а завдяки яскравості 800 ніт ним м
Артикул производителя: 1128837
id mcrtr-304356
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Процессор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Частота процессора | 2800 МГц |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Объем оперативной памяти | 8192 MB |
| Объем встроенной памяти | 128 GB |
| Диагональ экрана | 11.2 дюйм |
| Разрешение экрана | 3200x2136 |
| Мультитач экран | Да |
| Операционная система | Android |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Модель процессора | Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 3 |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 500 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | планшет, кабель USB-С, зарядний пристрій, керівництво, гарантійний талон |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | немає |
| Разъем для наушников | є (Type-C) |
| Разрешение | 3200 x 2136 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | є |
| Діагональ екрана | 11 - 11.9" |
| Габарити | 251.2 x 173.4 x 6.2 мм |
| Розширення пам'яті | немає |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | Adreno 732 |
| Сім-карта | немає |
| Роз'єм для зарядного пристрою | Type-C |
| Тилова камера | 8 Мп |
| Аккумулятор | 8850 мА·год |
| Об'єм RAM | 8 ГБ |
| Версия ОС | Android 15 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| NFC | немає |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Стілус | немає |
- Цена: 15 668 ₴


