
IP камера Hikvision DS-2CD1321G0-I (2.8мм), белый, 2Мп, 1/2.9', 1920х1080, f=2.8 мм, ИК подсветка до 20 м, LAN с PoE, IP67,
3 192 ₴
3 108 ₴
- В наявності
- Код: 140588
- +380 (67) 249-48-482ий номер
IP-камера DS-2CD1321G0–I — це надійне рішення для організації відеоспостереження як усередині приміщень, так і на вулиці. Корпус пристрою виконано з міцного пластику, він має клас захисту IP67, завдяки цьому камера стійка до негативних впливів довкілля, включно з пилом і вологою, так само вона витримує температури від -30°C до +60°C.
Якість зображення та огляд
Камера оснащена об’єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм, забезпечуючи широкий кут огляду — 94° по горизонталі. Використовувана матриця 1/2.9» CMOS з роздільною здатністю 2 Мп (1920x1080) дає можливість знімати відео з частотою 25 або 30 кадрів за секунду.
Нічне бачення і відеоформати
Пристрій обладнаний інфрачервоним підсвічуванням, яке автоматично активується в умовах недостатньої освітленості до 20 метрів у темний час доби. Перехід між денним і нічним режимами відбувається завдяки вбудованому датчику світла. Для ефективного зберігання відеозаписів камера підтримує
Артикул производителя: DS-2CD1321G0-I 2МП (2.8ММ)
id mcrtr-304477
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Аудіо | немає |
| Вага | 420 г |
| Габарити | 135x110x135 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Живлення | DC 12В |
| Застосування | комбіноване |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Корпус | купольний |
| Кут огляду | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г: 94°, В:51°, Д:112° |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" |
| Оптичний зум | немає |
| Підключення | LAN з PoE |
| Підтримка microSD | немає |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | є |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Формат відеостиснення | H.265+, H.265/H, 264+, H.264 |
- Ціна: 3 108 ₴


