-3%

Кондиционер Olmo OSH-14LDH3 Inventa, белый, сплит-система, компрессор обычный, площадь помещения 40 кв.м, автоматический,
18 793 ₴
18 298 ₴
- В наличии
- Код: 140599
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
СЕРІЯ INVENTA сучасна модель, яка поєднує у собі практичний дизайн внутрішнього блоку та широкий функціонал, що задовольнить всі ваші потреби. Ергономічний пульт з підсвічуванням має просте інтуїтивне управління. Функція контролю температури «I FEEL»- дозволяє контролювати температуру безпосередньо поруч з користувачем, а в режимі комфортного сну «MAGIC SLEEP»- кондиціонер автоматично, залежно від режиму роботи, обере оптимальне значення температури повітря і швидкості вентилятора.
- Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція
- Робочий діапазон від -7 до 43 °C
- Технологія «SMART FLOW» — комфортне охолодження і обігрів без протягів
- Комплекс самодіагностики «AUTO — GUARD»
- Вбудований модуль автоматичного перезапуску «RELOAD»
- Функція «Сlever TIMER» таймер на 24 години (включення/виключення)
- Розробка «PIPE TWINS» — дв
Артикул производителя: OSH-14LDH3
id mcrtr-304553
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Olmo |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип компресора | Обычный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Електроживлення (Фаза/В/Гц) | 1 фаза / 220-240В / 50Гц |
| Цвет | white |
| Площадь помещения | до 50 кв.м |
| Продуктивність (охолод/обігрів) | 3.26 / 3.26 кВт |
| Режимы работы | автоматичний, нічний режим, вентилятор, обігрів, осушення, охолодження, турборежим |
| Розмір внутрішнього блоку (ШхВхГ) | 790 х 255 х 200 мм |
| Розмір зовнішнього блоку (ШхВхГ) | 715 х 486 х 240 мм |
| Споживана потужність (охолод/обігрів) | 1.015 / 0.9 кВт |
| Тип | Сплит-система |
Информация для заказа
- Цена: 18 298 ₴


