
Корпус Zalman T4 Plus білий без БЖ, 2xUSB3.0, 1xUSB2.0, 1x120мм ARGB, VGA 320мм, TG Side Panel, mATX, білий
2 868 ₴
2 450 ₴
- В наявності
- Код: 140600
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Компактний комп’ютерний корпус Zalman T4 Plus White, який має стильний і функціональний дизайн для максимально зручного складання та експлуатації системи. Фактура під вуглеволокно — це акцент на стильному дизайні, який доповнює декоративна відшліфована передня панель з ARGB підсвіткою. У комплекті попередньо встановлений 120 мм ARGB вентилятор на задній панелі. Перфорація бічних сегментів передньої панелі доповнює оптимальну циркуляцію повітря. За необхідності, можна ще встановити 6 вентиляторів. Корпус підійде як для самостійного, так і для промислового складання.
Матеріали:
Корпус виготовлено з міцної сталі 0,5 мм. Порошкове напилення шасі з підвищеною зносостійкістю. Біле фарбування з порошковим напиленням робить корпус стійким до корозії та практичним в експлуатації. У корпусі немає гострих або невідшліфованих граней, що важливо під час самостійного або промислового складання.
Передня панель — шліфований пластик з перфорацією та ARGB підсвічуванням верх
Артикул виробника: T4PLUSWHITE
id mcrtr-304575
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | mATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Колір | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 157 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | ARGB |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Micro Tower |
- Ціна: 2 450 ₴


