
IP камера Dahua DH-IPC-HDW2249T-S-IL (2.8мм), белый, 2Мп, 1/2.8', 1920х1080, f=2.8 мм, ИК подсветка + LED до 30 м, LAN с PoE,
4 524 ₴
4 388 ₴
- В наличии
- Код: 140602
- +380 (67) 249-48-482ий
IP-камера Dahua DH-IPC-HDW2249T-S-IL підходить для використання як у приміщеннях, так і на вулиці. Завдяки міцному корпусу з металу і пластику із захистом за стандартом IP67, камера здатна працювати в найскладніших кліматичних умовах, залишаючись повністю захищеною від пилу і вологи.
Основні характеристики
Камера оснащена фіксованим об'єктивом із фокусною відстанню 2.8 мм, що забезпечує кут огляду 107°. 2-мегапіксельна CMOS-матриця розміром 1/2.8» дає змогу отримувати зображення з роздільною здатністю 1920×1080 пікселів і частотою 25 кадрів за секунду. Сучасні кодеки H.265 і H.264 з інтелектуальними функціями допомагають оптимізувати передачу даних, значно скорочуючи потребу в обсягах зберігання.
Для нічного знімання камера обладнана вбудованим ІЧ-підсвічуванням і LED з дальністю до 30 метрів. Також передбачені технології поліпшення зображення, як-от широкий динамічний діапазон (WDR), 3D цифрове шумозаглушення і компенсація засвідчень HLC і BLC.
Артикул производителя: DH-IPC-HDW2249T-S-IL 2 МП (2.8ММ) С МИКРОФОНОМ
id mcrtr-304617
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | мікрофон |
| Вес | 370 г |
| Габарити | 110х101 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Питание | DC 12В |
| Применение | Уличное |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | white |
| Корпус | купольний |
| Угол обзора | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г:107°; В: 56°; Д: 127° |
| Количество мегапикселей | 2 Мп |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.8" |
| Оптичний зум | немає |
| Підключення | LAN с PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -40°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | є |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Формат відеостиснення | H.265; H.264; H.264H; H.264B/Smart H.265+; Smart H.264+ |
- Цена: 4 388 ₴


