
Видеокарта Radeon RX 9070 XT, Gigabyte, GAMING OC, 16Gb GDDR6, 256-bit, 2xHDMI/2xDP, 3060/20000 MHz, 3x8-pin (GV-R9070XTGAMING
53 038 ₴
47 523 ₴
- В наличии
- Код: 140603
- +380 (67) 249-48-482ий
Система охолодження WINDFORCE
Система охолодження WINDFORCE забезпечує виняткову теплопродуктивність завдяки поєднанню передових технологій. Вона оснащена серверним теплопровідним гелем, інноваційними вентиляторами Hawk з альтернативним обертанням, композитними мідними тепловими трубками, великою камерою випаровування, активними вентиляторами 3D і охолодженням екрану.
Дивовижний зовнішній дизайн
Серія GAMING черпає концепцію з хутряних воїнів, змішуючи футуристичну броню з механічною естетикою, щоб забезпечити винятковий захист та потужну міцність. Вона виходить за рамки просто зовнішнього вигляду та функціональності, пропонуючи глибоку інтерпретацію футуристичних технологій.
RGB-освітлення
Завдяки 16.7 млн параметрів кольору, що настроюються, і численним світловим ефектам ви можете вибрати будь-який світловий ефект або синхронізувати його з іншими пристроями в GIGABYTE CONTROL CENTER.
Розсувна бічна пластина
Силова броня має конструкцію з розсувною бічною пластиною
Артикул производителя: GV-R9070XTGAMING OC-16GD
id mcrtr-304669
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 2 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RX 9070 XT |
| Довжина відеокарти | 288 мм |
| Живлення відеокарти | 3 x 8-pin |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Кількість займаних слотів | 3 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 850 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серия | GAMING |
| Тактова частота GPU | 3060 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота памяти | 20000 МГц |
- Цена: 47 523 ₴


