
Система жидкостного охлаждения Zalman Alpha 2 DS A24, белый, 2.73’’ IPS (320x320, 30 Гц), ARGB (ALPHA2DSA24белый)
7 783 ₴
7 766 ₴
- В наличии
- Код: 140623
- +380 (67) 249-48-482ий
Система рідинного охолодження Zalman Alpha2 DS — третє покоління серії ALPHA, продукція преміумкласу, власна унікальна розробка Zalman. Помпа виконана з декоративним та багатофункціональним дисплеєм.
Alpha2 забезпечує потужне охолодження з низьким рівнем шуму. Оснащена інноваційною конструкцією помпи, яка запобігає перевантаженню шляхом розділення входу та виходу охолоджувальної рідини на два потоки. Вбудований контролер керує швидкістю обертання та підсвічуванням вентиляторів, встановлених на радіаторі. В комплекті квадратний РК-екран IPS: розмір 2,73-дюйми, роздільна здатність 320 x 320 мм, частота оновлення 30 Гц.
На відміну від стандартного корпусного вентилятора, спеціально розроблений кільцеподібний вентилятор Zalman AF120 з лопатями Shark, при мінімальному опорі повітряному потоку має низький показник рівня шуму в процесі активної роботи. Спеціальні гумові накладки використовують для зниження вібрації в процесі експлуатації вентилятора. Вони виготовлені з довговічного матер
Артикул производителя: ALPHA2DSA24WHITE
id mcrtr-305025
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1920 г |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | є |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпи | 4-pin |
| Цвет | white |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Подсветка | ARGB |
| Режим керування | PWM |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25 мм |
| Розмір помпи | 72 x 72 x 65 мм |
| Розмір радіатора | 277 x 120 x 27 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | рідинне охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 120 мм |
| Форм-фактор системи | 240 мм |
| Швидкість обертання вентиляторів | 600-2000 обертів/хв |
- Цена: 7 766 ₴


