
Монитор 23.8' MSI PRO MP245G, черный, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 1 мс, 100 Гц, 300 кд/м?, 1300:1, 178°/178°, VGA/HDMI/DP, 2x2
7 285 ₴
7 238 ₴
- В наличии
- Код: 140668
- +380 (67) 249-48-482ий
Монітор PRO MP245G задає нові стандарти для офісних моніторів з погляду ергономіки та екологічності. У ньому реалізовано технологію MSI EyesErgo для комфорту очей, а частота оновлення екрану становить 100 Гц.
EyesErgo - це комплекс технологій та ергономічний дизайн для покращення вашого самопочуття та комфорту на роботі.
Проведіть найплавнішу онлайн-конференцію та покажіть клієнтам ідеальне рекламне відео з частотою оновлення 100 Гц. Дослідження, проведені компанією VESA, показують, що 95% користувачів вважають, що частота оновлення стала стандартом перегляду зображень без мерехтіння.
Правильна постава за робочим столом позитивно позначається на продуктивності, а також на здоров'ї та загальному самопочутті. Підставка монітора, що гнучко регулюється, допоможе налаштувати положення екрану таким чином, щоб користувач сам міг прийняти максимально комфортне положення.
Артикул производителя: PRO MP245G
id mcrtr-305233
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Экран | |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | є |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | 1 |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 100x100 |
| VGA | 1 |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 3.2 кг |
| Встроенные динамики | 2 x 2 Вт |
| Изогнутый экран | Нет |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Цвет | Black |
| Цвет рамки | Черный |
| Контрастность | 1300:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Нет |
| Регулювання за висотою | немає |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Частота обновления экрана | 100 Гц |
- Цена: 7 238 ₴


