
Монитор 24.5' MSI PRO MP251 E2, черный, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 1 мс, 120 Гц, 300 кд/м?, 1500:1, HDR400, 178°/178°,
5 855 ₴
5 553 ₴
- В наличии
- Код: 140669
- +380 (67) 249-48-482ий
Створено для сучасного професіонала.
Натхненний прагненням молодого покоління до простоти та ефективності, дизайн задньої частини монітора вирізняється характерною текстурою. Цей елегантний дизайн стане чудовим доповненням робочого місця сучасного професіонала.
PerfectEdge забезпечує ідеальний огляд.
Тонкі рамки з чотирьох сторін збільшують корисну площу екрана, мінімізуючи відволікаючі фактори. Ідеально підходить для роботи та розваг, дозволяє створювати конфігурації з кількома моніторами, формуючи продуктивний робочий простір.
Висока частота оновлення
Частота оновлення 120 Гц забезпечує плавне зображення, зменшує розмиття в русі та покращує швидкість реакції в іграх. В роботі це забезпечує більш плавне прокручування та переходи, підвищуючи комфорт та продуктивність.
MSI Power Link
Стандартне кріплення VESA дозволяє встановити міні-ПК серії Cubi на задній стінці монітору. MSI Power Link з HDMI CEC дозволяє вмикати міні-ПК кнопкою монітора.
Залишайтесь зосере
Артикул производителя: PRO MP251 E2
id mcrtr-305235
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Экран | |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | є |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | 1 |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 100x100 |
| VGA | 1 |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 2.7 кг |
| Встроенные динамики | 2 x 2 Вт |
| Изогнутый экран | Нет |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 24.5" |
| Цвет | Black |
| Цвет рамки | Черный |
| Контрастность | 1500:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Нет |
| Регулювання за висотою | немає |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
- Цена: 5 553 ₴


