
Відеокарта Radeon RX 9070, Asus, PRIME OC, 16Gb GDDR6, 256-bit, HDMI/3xDP, 2610/20000 MHz, 2x8-pin (PRIME-RX9070-O16G)
46 460 ₴
42 453 ₴
- В наявності
- Код: 140677
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Повна боєздатність
Компактність (2,5 слота) – для широкої сумісності, кулер із трьома вентиляторами та термопрокладкою з фазовим переходом – для ефективного охолодження. Відеокарта Prime Radeon RX 9070 готова показати всю свою міць у будь-якій комп'ютерній конфігурації.
Формфактор 2,5 слота
Відеокарта Prime Radeon RX 9070 виконана у формфакторі 2,5 слота. Її продумана конструкція із максимальним ефектом використовує корпусну вентиляцію для забезпечення ефективного охолодження.
Конструкція Axial-tech
На цій відеокарті використовуються три вентилятори Axial-tech. Їх подовжені лопаті та кільце-обмежувач сприяють збільшенню повітряного тиску. Результат – менше шуму та знижені температури.
Безшумний режим
При малому рівні навантаження, коли температура графічного процесора залишається нижчою за 55&
Артикул виробника: PRIME-RX9070-O16G
id mcrtr-305344
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | ігрові |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Серія | PRIME |
| Частота пам'яті | 20000 МГц |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Підсвічування | немає |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Живлення відеокарти | 2 x 8-pin |
| Тактова частота GPU | 2610 МГц |
| Графічний процесор | RX 9070 |
| Виробник GPU | AMD |
| HDMI | 1 |
| Розгін | OC |
| VGA | немає |
| Рекомендований БЖ | 650 Вт і більше |
| DVI | немає |
| Type-C | немає |
| Довжина відеокарти | 312 мм |
| Кількість займаних слотів | 3 слоти |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| Підтримка UHD | 8K |
- Ціна: 42 453 ₴


