
Видеокарта Radeon RX 9070 XT, Asus, PRIME OC, 16Gb GDDR6, 256-bit, HDMI/3xDP, 3030/20000 MHz, 3x8-pin (PRIME-RX9070XT-O16G)
49 733 ₴
- Нет в наличии
- Код: 140678
- +380 (67) 249-48-482ий
Готовність до потужності
Відчуйте першокласну продуктивність із відеокартою Prime Radeon RX 9070 XT із компактним дизайном 2.5 слота для розширеної сумісності, поліпшеним завдяки термопрокладці графічного процесора зі зміною фази та трьом вентиляторам для чудового охолодження.
Дизайн 2.5 слота
Prime Radeon RX 9070 XT має дизайн 2.5 слота з ретельно продуманим компонуванням кожуха, радіатора й теплових трубок, щоб три вентилятори Axial-tech могли використовувати вентиляцію бічної панелі корпусу та забезпечувати оптимальну тепловіддачу.
Подвійний BIOS
Що для вас важливіше - низька температура ядра чи низький рівень шуму? Режим продуктивності дає змогу вентиляторам обертатися, щоб карта постійно працювала в прохолодному режимі, а режим Quiet зберігає ту саму цільову потужність і верхні налаштування, пропонуючи менш агресивну криву вентилятора для тихішої роботи за помірних температур.
Технологія Auto-Extreme
Автоматизований виробнич
Артикул производителя: PRIME-RX9070XT-O16G
id mcrtr-305345
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | ігрові |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Серия | PRIME |
| Частота памяти | 20000 МГц |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Подсветка | немає |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Живлення відеокарти | 3 x 8-pin |
| Тактова частота GPU | 3030 МГц |
| Графічний процесор | RX 9070 XT |
| Виробник GPU | AMD |
| HDMI | 1 |
| Розгін | OC |
| VGA | немає |
| Рекомендований БЖ | 750 Вт і більше |
| DVI | немає |
| Type-C | немає |
| Довжина відеокарти | 312 мм |
| Кількість займаних слотів | 3 слота |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| Підтримка UHD | 8K |
- Цена: 49 733 ₴


