
Видеокарта Radeon RX 9070 XT, Asus, TUF GAMING OC, 16Gb GDDR6, 256-bit, HDMI/3xDP, 3080/20000 MHz, 3x8-pin
55 088 ₴
- Нет в наличии
- Код: 140691
- +380 (67) 249-48-482ий
Створена на століття
Архітектуру AMD RDNA 4 вдосконалено завдяки поліпшеному охолодженню та подачі живлення, що дає змогу без зусиль створювати кадри з роздільною здатністю 4K і вище, а також оснащено цілим арсеналом надійних захисних елементів для захисту ваших шістьох.
Дроселі та МДН-транзистори TUF
Сертифіковані військові дроселі TUF і МДН-транзистори забезпечують надійне подавання живлення на графічний процесор, що може допомогти підвищити стабільність системи.
Конденсатори TUF
Чорні металеві конденсатори TUF 5K забезпечують на 52% ширший температурний діапазон і в 2.5 раза триваліший термін служби, ніж стандартні конденсатори.
Термопрокладка графічного процесора з фазовим переходом
Преміальна термопрокладка з фазовим переходом для графічного процесора, ефективно заповнюючи зазори між графічним процесором і тепловим модулем, забезпечує чудову теплопровідність і поліпшене розсіювання тепла, гарантуючи оптимальну продуктивність
Артикул производителя: TUF-RX9070XT-O16G-GAMING
id mcrtr-305392
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RX 9070 XT |
| Довжина відеокарти | 330 мм |
| Живлення відеокарти | 3 x 8-pin |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Кількість займаних слотів | 3 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 850 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серия | TUF |
| Тактова частота GPU | 3080 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота памяти | 20000 МГц |
- Цена: 55 088 ₴


