
Видеокарта GeForce RTX 5080, Asus, PRIME OC, 16Gb GDDR7, 256-bit, HDMI/3xDP, 2685/30000 MHz, 16-pin (PRIME-RTX5080-O16G)
99 823 ₴
89 677 ₴
- В наличии
- Код: 140693
- +380 (67) 249-48-482ий
Первісна сила
Оцініть первісну продуктивність з Prime GeForce RTX 5080, відеокартою для SFF, що має 2,5-слотовий дизайн для широкої сумісності та оснащений потрійним вентилятором для максимального повітряного потоку та паровою камерою для чудового охолодження.
2,5-слотовий дизайн
Prime GeForce RTX 5080 має 2,5-слотовий дизайн із ретельно продуманим розташуванням кожуха, радіатора та теплових трубок, що дозволяє трьом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляцію бічних панелей корпусу та забезпечувати оптимальну теплову продуктивність.
Модернізація Axial-tech
Три перевірені часом вентилятори Axial-tech оснащені маточкою меншого розміру, яка дозволяє використовувати більш довгі лопаті, і бар’єрним кільцем, що збільшує тиск повітря, спрямоване вниз, що забезпечує нижчу температуру, менший рівень шуму та високу продуктивність.
Технологія 0 дБ
Всі три вентилятори зупиняються при температурі GPU нижче 50 градусів Цельсія, дозволяючи в
Артикул производителя: PRIME-RTX5080-O16G
id mcrtr-305450
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5080 |
| Довжина відеокарти | 304 мм |
| Живлення відеокарти | 16-pin |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Кількість займаних слотів | 3 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 850 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серия | PRIME |
| Тактова частота GPU | 2685 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота памяти | 30000 МГц |
- Цена: 89 677 ₴


