
Видеокарта Radeon RX 9070, PowerColor, Reaper, 16Gb GDDR6, 256-bit, HDMI/3xDP, 2520/20000 MHz, 2x8-pin (RX 9070 16G-A)
43 896 ₴
40 204 ₴
- В наличии
- Код: 140694
- +380 (67) 249-48-482ий
Серія PowerColor Reaper створена для геймерів, яким потрібна надійна продуктивність та непохитна витривалість. Завдяки міцній архітектурі охолодження та високоточному проектуванню, корпус Reaper створений для інтенсивних ігрових сесій без компромісів. Створений з особливим акцентом на досягнення стабільних результатів він є надійним союзником для тих, хто готовий підкорити будь-який виклик. Серія Reaper – це ігри, чисті та прості – нічого більше, нічого менше.
Освойте гру із серією Reaper
Серія PowerColor Reaper створена для забезпечення надійної та стабільної продуктивності для геймерів. Завдяки високоякісним японським подвійним шарикопідшипникам та високоефективним вентиляторам з кільцевими лопатями, надійна конструкція з трьома вентиляторами забезпечує оптимальний повітряний потік та довговічність. Мідна основа забезпечує прямий контакт з GPU та VRAM, максимально підвищуючи ефективність охолодження під час напруженого ігрового процесу. Серія Reaper створена для тих, хто цінує неп
Артикул производителя: RX 9070 16G-A
id mcrtr-305463
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerColor |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RX 9070 |
| Довжина відеокарти | 289 мм |
| Живлення відеокарти | 2 x 8-pin |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Кількість займаних слотів | 2 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 650 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серия | Reaper |
| Тактова частота GPU | 2520 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота памяти | 20000 МГц |
- Цена: 40 204 ₴


