-31%

Система жидкостного охлаждения ID-Cooling FX280 Pro SE, черный, Intel: 1851/1700/1200/2066/2011/1366/115x, AMD: AM4/AM5,
3 850 ₴
2 644 ₴
- В наличии
- Код: 140702
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Як неважко здогадатися з назви, під брендом ID-COOLING виробляють системи охолодження. Вона створює найрізноманітніші рішення — від простих повітряних кулерів для центральних процесорів недорогих офісних систем до складних систем рідинного охолодження, які охоче купують геймери та комп’ютерні ентузіасти. Також ID-COOLING є сертифікованим постачальником для провідних компаній, що виробляють різноманітну обчислювальну техніку. Бренд створила китайська компанія Shenzhen Wan Jing Hua Technology co., Ltd. Певний час вона працювала над OEM-складанням системи охолодження, потім спробувала налагодити випуск продукції під власною торговою маркою. Найперші напрацювання ID-COOLING були представлені порівняно недавно — 2003 року. Це були процесорні кулери, які зуміли швидко привернути до себе увагу користувачів завдяки високій ефективності та привабливій вартості. За роки існування компанія представила чимало дуже цікавих рішень, їй належить створення деяких унікальних розробок. Віднедавна компанія поча
Артикул производителя: FX280 PRO SE
id mcrtr-305556
Артикул производителя: FX280 PRO SE
id mcrtr-305556
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | немає |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпи | 3-pin |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Подсветка | без підсвічування |
| Режим керування | PWM |
| Розмір вентилятора | 140 x 140 x 25 мм |
| Розмір радіатора | 311 x 140 x 27 мм |
| Уровень шума | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1150, 1200, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охлаждения | рідинне охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 140 мм |
| Форм-фактор системи | 280 мм |
| Швидкість обертання вентиляторів | 300-1800 обертів/хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 644 ₴


